TIPS

Платіжний шлюз Sigma PayGate

Sigma PayGate — шлюз для підключення платіжних систем до інтернет-магазинів і/або білінгових систем. Sigma PayGate допоможе організувати прийом платежів на будь-який смак.

Для чого потрібен широкий вибір методів оплати

Шлюз «Sigma PayGate» дозволяє підключити до вашого білінгу чи інтернет-магазину довільну кількість платіжних систем "за раз", адже шлюз має багато "входів" (модулів-інтерфейсів), а для підключення шлюзу до вашої системи потрібен лише один "вихід" (модуль-конектор). До того ж, якщо ви використовуєте поширену білінгову систему або інтернет-магазин, скоріше за все модуль-конектор вже є готовий, і затрати на запуск шлюзу і підключення платіжних систем будуть мінімальними. Якщо ж до вашої системи немає готового конектора, ми напишемо його для вас, або допоможемо вашим спеціалістам написати такий модуль самостійно.

Принципова схема шлюзу

Архітектура «Sigma PayGate» передбачає одночасну роботу не тільки з багатьма платіжними системами, також можна працювати з кількома білінговими системами або магазинами одночасно. Така функціональність може бути дуже корисною, наприклад, якщо у вас є філії з незалежним обліком і/або окремими банківськими рахунками.

Готові модулі-інтерфейси є до таких платіжних систем

Якщо потрібної вам системи немає у списку, зв'яжіться з нами, і ми надамо інформацію щодо термінів і умов, на яких може бути реалізована її підтримка.

Готові модулі-конектори є для таких систем

Для реалізації нового модуля-конектора від вашої системи потрібен лише доступ до кількох простих функцій, тому його розробка не забере багато часу і ресурсів.

Ціни

Sigma PayGate — від 2000 грн. (в залежності від набору модулів-інтерфейсів).

Розробка модуля-конектора для вашої системи — від 1000 грн.

Для отримання комерційної пропозиції напишіть нам.